Events

Birthday parties

Ponúkame rodičom možnosť rezervovať si herňu materského centra na Jazere a na KVP na oslavy detských narodenín a iných osláv.Prečo oslavovať v Haligande? Je to pre Vaše deti známy, príjemný a bezpečný priestor zariadený ako veľká detská izba. Deti sa môžu hrať so všetkými hrami a hračkami. Súčasťou herne je aj veľký domček, šmýkačka, prevažovačka. Pre rodičov je určený pohodlný oddychový kútik, odkiaľ možno bezpečne sledovať deti a zároveň si príjemne posedieť. Rodičia môžu využiť chladničku, mikrovlnnú rúru, príbor, riad, poháre a umývadlo priamo v herni. Rodičia si prinesú svoje občerstvenie – tortu, nápoje, iné jedlo, čo zvlášť ocenia rodičia detí s rôznymi alergiami na potraviny, diétami a pod.

Základná ponuka – poskytnutie priestoru na 3 hodiny (k dispozícii celé zariadenie herne od hračiek, chladničky, mikrovlnky, riadu až po sociálne zariadenie, magnetofón a detské CD)

Základná ponuka + animátor – k základnej ponuke si možno vybrať animátora s 2-hodinovým programom (kostýmovaný animátor, tvorivá dielňa, športové aktivity, logické a spoločenské hry, súťaž pre deti), prípadne maskoti Mickey Mouse a Minnie, ktorí si s deťmi zatancujú a odfotia sa

Základná ponuka+výzdoba – k základnej ponuke si možno vybrať výzdobu priestoru (balóny, lampióny, girlandy, farebné reťaze)

Základná ponuka +prestieranie – k základnej ponuke si možno vybrať tematické prestieranie (taniere, poháre, čiapky, píšťalky)

viac info na 0904 655225

For companies and villages

Pre firemné alebo verejné podujatia pre deti vieme zostaviť špeciálne balíky aktivít pozostávajúce z nasledujúcej ponuky. Skladbu a náročnosť prispôsobujeme veku detí a vopred danej dramaturgickej koncepcii podujatia, vytvoríme vyhovujúcu koncepciu, dramaturgiu, zabezpečíme postprodukciu.

HELLOWEEN MIKULÁŠ FIREMNÝ DEŇ VIANOČNÝ VEČIEROK DEŇ OBCE

KARNEVAL DEŇ DETÍ DEŇ MATIEK DNI MESTA NARODENINOVÁ OSLAVA…

maľovanie na tvár

maľujú výtvarníčky podľa predlohy aj podľa voľného výberu detí či dospelých, od jednoduchých motívov až po zložitý a náročnejší face-painting. Farby sú dermatologicky testované, určené na detskú pokožku, ľahko zmývateľné.

megabábky Františeka Sisi

trojmetrové bábky (každá ovládaná troma bábkarmi) – vhodné do sprievodov ako výrazné vizuálne prvky na oživenie plenérových podujatí s možnosťou krátkych hraných scénok

Detektív Kubo – divadlo pre deti

Detská divadelná detektívka v podaní Divadla Haliganda o pátračovi Kubovi, ktorý spolu s deťmi rieši záhady na hranici života a smrti. Keď mu zavolá kamarátka Zuzka, je jasné, že jeho detektívne schopnosti budú skúšané ďalšou záhadou. Vhodné pre deti od 5 rokov

Rozprávkový automat – divadlo pre deti

Zo zázračného automatu na rozprávky si deti môžu vybrať 9 pätnásťminútových rozprávok, ktoré sa na požiadanie odohrajú pre ich očami. Červená čiapočka, Preníková chalúpka, Janko Hraško,  Ako psíček a mačička varili tortu, Potkaniar, Mačacia krajina, Soľ nad zlato, O hlúpej žene – všetky v intarakcii s detskými divákmi.

farebné tetovačky

(dermatologicky nezávadné, určené na detskú pokožku) Deti si samostatne určia farebnú kombináciu tetovačky, ktorú si aj vyrobia a potom si ju pod dozorom aplikujú na telo.

 skákacie hrady

Prenájom skákacích hradov rôznej veľkosti – vhodné do interiéru aj exteriéru, vhodné pre najmenšie deti aj 14ročné deti. Výhodné ceny prenájmu sú pri komponovaní väčšieho balíka služieb.

detská diskotéka

organizovaný program prispôsobený veku detí, kedy sa na deťom známe i menej známe piesne deti učia nové “tance” a využívajú to, čo už pri svojich pohybových schopnostiach ovládajú a radi precvičujú. Kostýmovaní animátori s deťmi interaktívne pracujú, komunikujú, motivujú a vedú ich počas celek dikotéky 

 detské animácie

organizovaný program, ktorý možno koncipovať podľa požiadaviek do jedného alebo viacerých kratších blokov, kedy sa deti pohybujú, zvládajú rôzne prekážky, hádanky, využívajú svoje zručnosti a môžu získavať odmeny, body a podobne – to s hudobným doprovodom a interaktívnym vedením animátorov

 moderovanie

moderovanie celého programu alebo jeho vybraných častí a zabezpečenie plynulého diania počas programu

 molitanová zostava

veľké, farebné, ľahko skladateľné a variabilné komponenty vhodné na voľnú hru detí, na športové aktivity, dekoráciu aj relax

 zvieratká z balónov

tvarovanie zvieratiek priamo pred očami detí, balón si deti odnášajú so sebou

 výtvarné dielne pre deti

od 1 roka – prispôsobené náročnosťou, vedením, materiálom a činnosťami veku detí. Hotové výrobky si deti odnášajú so sebou – rôzne techniky

 výtvarné dielne pre dospelých

výroba a dekorovanie predmetov bežnej potreby, doplnkov, odevov, aranžmánov – rôzne techniky

 výroba drobných darčekov

na rôzne príležitosti – potrebné objednať včas podľa počtu kusov (šperky, košíky, zvončeky, maľované šálky a svietniky, pohľadnice a pozdravy, maľované tašky, vianočné ozdoby, adventné vence, maľované hodvábne šatky, maľované tričká, mydielka, sviečky…)

 divadelné dielne

tvorba spoločných rozprávok, dramatizovanie príbehov

 hudobné dielne

spoznávanie rytmu, hudby, nástrojov, hudobné hry

 športové aktivity

prispôsobené veku detí od 1 roka po školákov – prekážkové dráhy, chodule, hod na cieľ, tunely, švihadlá, kolky, kruhy, lopty, skákacie lopty, prevažovačky, šmýkačky, odrážadlá…

 spoločenské, logické, vedomostné hry

pre všetky vekové kategórie

 autorské projekty

prenesieme na vaše podujatie - vhodné pre deti od 5 rokov a pre rodičov – Čítanie v piesku (stretnutie s historikmi, archeológmi o hľadaní našej alebo svetovej histórie, o pátraní po objavoch), Iná hudba (hudobné zoskupenie s exotickými nástrojmi, malý koncert a príbehy ďalekého Orientu, možnosť zahrať si na nástrojoch), Recyklácia (mediálny workshop o zákulisí televíznej, rozhlasovej a divadelnej tvorby).

detské narodeninové oslavy

prenájom herne, alebo organizovanie v inom priestore – výzdoba, animátor, program

 dekorovanie priestorov

na rôzne príležitosti (aranžovanie, úprava stolovania, maľovanie detských izieb vybranými motívmi

 produkovanie vystúpení

divadelné predstavenia, koncerty, tanečné vystúpenia, kúzelník, žonglér…

 zabezpečenie doplnkovej ponuky

predaj pukancov, cukrovej vaty, workshop žonglovania, kúzelník, divadelné predstavenia, hudobné koncerty, tanečné vystúpenia a pod.

Ceny a zvýhodnené ponukové balíky na alebo na 0904 655 225, 0907 955 220

For schools

Ponúkame zapojenie sa do našich edukačných aktivít – autorských projektov Haligandy:Čítanie v piesku, Zaklopte a… či workshopových aktivít a to nasledujúcimi spôsobmi:

- osobnou návštevou v našich priestoroch s vašimi žiakmi- ozvite sa, ak by ste mali akúkoľvek špeciálnu požiadavku ohľadom témy a pod. nášho stretnutia, a my vám vyjdeme v ústrety (napr. tvorivé vianočné dielne, stretnutia so spisovateľmi, historikmi, archeológmi…)
- zabezpečíme, aby naši hostia prišli do vašej školy a stretli sa s vašimi žiakmi a učiteľmi
objednajte si u nás edukačnú aktivitu a my ju zrealizujeme 

Kompletne zabezpečíme a zrealizujeme kultúrne a výchovné programy pre vašich žiakov alebo pedagógov:

  •  výchovné koncerty (Iná hudba – Prstom po mape, Iná hudba- Teatrum mysticum - viac info pod odklikom na Divadlo)
  •  divadelné predstavenia (Divadlo Haliganda – Rozprávkový automat, Hroch Karol, Detektív Kubo, megabábky - viac info pod odklikom na Divadlo)
  •  koncerty
  • workshopové aktivity – výtvarné, hudobné, literárne, tanečné, divadelné

sumu za predstavenia zašleme na základe vášho záujmu,  predstavenia a koncerty možno platiť formou kultúrnych poukazov

kontakt:

Jana Bartošová 0948 004250

Jana Fiterová 0919 364925

Roman Sorger 0908 659735


Ness KDC Košiciam

This website was created within the scope of project NESS KDC Kosiciam